Nadszedł ten czas – spośród dziesiątek tysięcy wykonanych przeze mnie zdjęć ślubnych wybrałem 5 najlepszych, które idealnie przekazują klimat tego intrygującego wydarzenia. Oglądając raz jeszcze czuję zapach lasu z bieszczadzkiej sesji czy też przypominam sobie niesamowicie „ciepłą” barwę słońca z sesji z Jagodą. Poczujcie to razem ze mną – zapraszam na subiektywny ranking moich zdjęć ślubnych!

 

5. Iza i Tomasz Puk – Bieszczady, Rawka Mała

 

 

 

 

Tego zdjęcia zdecydowanie nie mogło tu zabraknąć. Nasza sesja w Bieszczadach owocowała wieloma wspaniałymi ujęciami z których najbardziej przemawia do mnie powyższa fotografia pokazując szczerość uczucia Izy i Tomka.

 

4. Justyna i Karol Niemiec – Bolestraszyce

 

 

 

 

O tym, że Bolestraszyce są wspaniałym tłem dla fotografii ślubnej pisałem już na blogu. W przypadku Justyny i Karola wyrażenie „tło” jest rzeczywiście zasadne, gdyż to oni są prawdziwymi gwiazdami, a Arboretum Bolestraszyce jest jedynie dopełnieniem dla tej pary.

 

 

3. Ewelina Kaczmarska – Przysietnica

 

 

 

 

Naprawdę rzadko fotograf ma możliwość robić zdjęcia ślubne dla dziewczyny o tak charakterystycznej i wyrazistej urodzie. Ewelina jest „rasową” (w pozytywnym sensie 🙂 ) rudowłosą kobietą, która z powodzeniem mogłaby być foto-modelką. Naszą sesję do dziś zaliczam do jednej z moich najlepszych i często do niej wracam.

2. Jagoda Zygarlicka – Budziwój ul. Podleśna (plac starego kościoła)

 

 

 

 

Dzień sesji był w przypadku Jagody niezwykle istotny – żywiłem nadzieję aby „złapać” wieczorową barwę słońca, która będzie wspaniale współgrała z blond urodą Jagody. Miałem to szczęście, że pogoda sprzyjała wręcz idealnie i cała sesja jest uwieczniona w ciepłych kolorach.

 

 

1. Justyna Kielar – kamienica ul. Jagiellońska

 

 

 

 

…drumroll please – zdjęcie numer jeden!


Przy tym wyborze z pewnością odezwała się moja romantyczna natura. O ile wcześniejsze zdjęcia zostały wykonane w otwartych przestrzeniach, o tyle do powyższego zdjęcia tłem dla Justyny była ciemna kamienica przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie.
Zdjęcie przede wszystkim urzeka mnie swoim tajemniczym klimatem i zarazem pozytywnym uczuciem towarzyszącemu młodej parze. Tego typu zdjęcia uwielbiam najbardziej…