4

Fotografia ślubna

Każdy profesjonalista ma w swojej pracy ulubioną specjalizację – dla mnie jest nią zdecydowanie przygotowywanie reportaży ślubnych.

Głównym wyznacznikiem reportażu ślubnego jest odzwierciedlenie emocji i wydarzeń, które towarzyszą temu szczególnemu dniu naszego życia. Nie ma tu miejsca na sztucznie przygotowane wstawki czy wyreżyserowane pozy. Towarzyszę Parom Młodym od momentu przygotowań aż do finalnych chwil zabawy – przez ten cały czas mam w głowie główny cel: aby oglądane przez Was zdjęcia za 5 czy 10 lat przywoływały te uczucia, które towarzyszyły w momencie wykonywania zdjęcia.

Z pewnoscią wiele osób zgodzi się, że idealnym dopełnieniem fotoreportażu jest emocjonalny film ślubny, prezentujacy miłość dwojga nowożeńców. Właśnie dlatego, rozpocząłem współpracę z Kacprem Leśniewskim, doświadczonym filmowcem, którego twórczość zachwyca i zapiera dech w piersiach. Jego przykładową realizację możecie zobaczyć na dole tej podstrony. Serdecznie polecam!

Zapraszam Was do krótkiego portfolio w którym znajduje się kilka przykładów moich relacji. Jednakże przede wszystkim zapraszam każdego z Was do mojej pracowni, w której przy dobrze zaparzonej kawie pokaże Wam moje prace w profesjonalnym wydruku.

 

 

Realizacja Kacpra Leśniewskiego – Farba Films

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu…

Zmienia bardzo wiele, a sama ceremonia pozostaje w pamięci na długo.
Nieważne, czy planujesz olbrzymie przyjęcie, czy kolację w kameralnym – rodzinnym gronie.

Dzień ten jest niezwykle wyjątkowy i zdecydowanie wymaga uwiecznienia. Nawet w sytuacji, gdy Ty sam lub Twój partner jesteście przeciwnikami setek zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. Bo fotografia ślubna ma wiele wymiarów. Przede wszystkim ten konwencjonalny, połączony z nutą minimalizmu i okraszony sporą dawką wdzięku i elegancji.