Film ślubny

Z pewnością wiele osób zgodzi się, że idealnym dopełnieniem fotoreportażu jest emocjonalny film ślubny,
prezentujący miłość dwojga nowożeńców.
Właśnie dlatego, rozpocząłem współpracę z Kacprem Leśniewskim, doświadczonym filmowcem, którego umiejętność uchwycenia emocji zachwyca i zapiera dech w piersiach.

Nagrania Kacpra wpisują się w nowe trendy filmów ślubnych. Zamiast wielogodzinnego video-reportażu przygotowuje on odpowiednio wybrane momenty ze ślubu i wesela, które idealnie współgrają w finalnym etapie.

Jako absolwent krakowskiej szkoły filmowej mocno stawia na odpowiednie dopasowanie muzyki do uwiecznionych chwil. Ciepła kolorystyka i przywiązanie do najmniejszych detali powodują, że ostateczny materiał jest nadzwyczaj kreatywny i nadaje uroczystości dodatkowego smaku. Zobaczcie sami przykładowe realizacje, aby zrozumieć o czym mówię…

Maria i Kamil

Odtwórz wideo
Kasia i Marcin
Odtwórz wideo
Paulina i Dominik
Odtwórz wideo
Ewa i Sebastian
Odtwórz wideo
Angelika i Janusz
Odtwórz wideo
Alicja i Tomasz
Ela i Patryk
Agnieszka i Konrad
Odtwórz wideo
Ilona i Michał
Odtwórz wideo
Magda i Łukasz

Kacper Leśniewski

Kacper Leśniewski - FARBA Films

Artystyczna dusza. Z zamiłowania muzyk, kompozytor piosenek, wokalista, basista.
Twórca zespołu The 79, który wspiera swoim głosem i strunami gitary. Gdy zaczynał przygodę z filmem, miał zaledwie 8 lat, a sprzęt, którym nagrywał, był większy od niego. Z biegiem lat proporcje uległy zmianie. Pasję wspiera przygotowaniem teoretycznym i doświadczeniem.

Absolwent krakowskiej szkoły filmowej AMA Film Academy na kierunku „montaż i color grading”. W swoich filmach zawsze dba o ciekawe ujęcia, interesujący montaż, ciepłą, miłą dla oka kolorystykę, a przede wszystkim dobrą muzykę. Dąży do perfekcji w każdym calu, dbając o detale. Nim przystąpi do działania, dokładnie słucha oczekiwań. Kocha podróże oraz zdrowe jedzenie.

Śledź mnie na Social Media