Justyna i Kacper

Dzisiejsza para uchwycona moim obiektywem to Justyna i Kacper. Para, która od pierwszych chwil urzekła mnie pozytywną energią i entuzjazmem. Kacper to mężczyzna spontaniczny i wesoły, bez pamięci oddany swojej kobiecie. Justyna, która na pierwszy rzut oka wydaje się delikatną kobietą, zaskakuje siła charakteru i stanowi swoistego rodzaju kręgosłup ich związku. Para jest przykładem na to, że pisana nam miłość nie zna granic ani nie straszna jej odległość. Ona pochodzi z Podkarpacia, On z Mazur, a spotkali się w Niemczech, gdzie połączyło ich uczucie tak silne, że wczesną jesienią zdecydowali się połączyć swoje drogi na zawsze. Ceremonia odbyła się słonecznego, wrześniowego dnia wśród grona najbliższych, a szampańska zabawa trwała do rana. Sesja z kolei miała miejsce w lesie, blisko natury, która towarzyszy im od dziecięcych lat. Małżeństwo udowadnia, że miłość kryje się w spojrzeniu i gestach, a sceneria i pozy nie muszą być reżyserowane i przerysowane, by oddać to co najważniejsze. Drewno i las kryją w sobie zarówno surowość ale i delikatność, co doskonale oddaje charakter pary, szczególnie, jak już wspomniałem Pani Młodej, która pomimo romantycznej strony twardo stąpa po ziemi. Nietrudno zauważyć, że właśnie to urzekło Kacpra i że razem para łączy elementy różne, jednak harmonijnie się dopełniające. I to właśnie w tej opowieści jest najpiękniejsze, elementy z różnych historii składające się na ich własną wyjątkową i piękną bajkę.

...

Justyna: Kacpra poznałam w Niemczech, gdzie oboje wyjechaliśmy do pracy. Od razu zaraził mnie swoim szczerym uśmiechem, zresztą robi to do tej pory. Po powrocie do Polski okazało się, że dzieli nas odległość 500km, ale wspólnie postanowiliśmy dać sobie szansę. Kacper odwiedzał mnie regularnie co dwa tygodnie, tak było przez ponad rok. Każde kolejne spotkanie dawało nam coraz więcej radości, ale też z każdym kolejnym rozstaniem wzrastało w nas uczucie tęsknoty. Zdecydowaliśmy się więc mnożyć w nas uczucie radości. Od tej pory cieszę się obecnością Kacpra już nie co dwa tygodnie ale codziennie. Codziennie widzę jego uśmiech, czuję jego zapach. On jak nikt inny daje mi poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Doskonale wiem, że Kacper to ten jedyny mężczyzna, który przyniesie mi szczęście na całe życie.

Kacper: Justyna zainteresowała mnie swoją osobą przede wszystkim dzięki swojej mądrości i trosce jaką obdarowuje nie tylko mnie, ale wszystkich swoich bliskich. Nie wyobrażam sobie, że w moim życiu miałoby nie być dnia, w którym ją poznałem. To w jej towarzystwie czuję się najlepiej, przy niej mogę się otworzyć, być sobą. Kocham Justynę za jej wyrozumiałość, czułość i uczucie miłości, którego doświadczamy na każdym kroku.