Natalia i Przemek

"Miłość od podstawówki - Natalia i Przemek ślubują wieczną zgodę na kradzenie sobie kanapek z lunchboxa. Ale nie tylko! Ich miłość i energia są tak niewiarygodne, że nawet kwarantanna nie była w stanie ich zatrzymać. Ale o tym za chwilę!

7 stycznia 2023 roku w katedrze rzeszowskiej, odbył się ślub, na którym nikt nie mógł oderwać oczu od tej uroczej pary. Natalia w pięknej sukni, Przemek w garniturze jak przystało na przystojnego młodego mężczyznę - razem tworzyli idealny duet. Nawet organista nie mógł oprzeć się ich miłości i zagrał kilka nut więcej, na co wszyscy goście z wdzięcznością zapomnieli o pośpiechu.

A potem nadszedł czas na wesele! Urokliwa sala weselna w Kolbuszowej zamieniła się w wir szaleństwa i zabawy. Goście z każdej strony globu przybyli, a to tylko potwierdza, że miłość Natalii i Przemka przekracza granice. Nawet słońce było tak podekscytowane, że zamiast wschodzić i zachodzić, postanowiło po prostu świecić przez całą noc. Kto by się spodziewał takiego obrotu spraw!

Ale to jeszcze nie koniec. Dwa miesiące po ślubie, w marcu, para zorganizowała plener w urokliwym Lesie pod Rzeszowem, w miejscu zwanym Przylaskiem. Nie było tam zbyt wiele śniegu, ale atmosfera i pogoda były absolutnie idealne. Słońce delikatnie przesuwało się przez korony drzew, a ptaki śpiewały jakby specjalnie dla Natalii i Przemka. Nawet las nie mógł się oprzeć ich miłości i drzewa pochyliły się w ich stronę, jakby chciały im pokazać, że ich miłość jest trwała jak korzenie, aż do samego serca ziemi.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej i doświadczyć tego niezwykłego dnia razem z Natalią i Przemkiem, zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć oraz skrótu filmowego, który nakręcił sam Kacper Leśniewski z Farba Films. Gwarantuję, że nie będziecie się nudzić ani przez chwilę! To wszystko na dzisiaj, drodzy czytelnicy. Mam nadzieję, że ta historia pełna miłości i radości sprawiła, że poczuliście choć odrobinę tej wspaniałej energii, która otacza Natalię i Przemka. Niech ich przyszłość będzie pełna śmiechu, przygód i długich wieczorów spędzonych na tańcach przy pięknej muzyce. Do zobaczenia następnym razem!"

Odtwórz wideo